INNER BALANCE 

Nasıl Hissettiğin Senin Elinde

Inner Balance ™ sensörü, duygusal stresi, bunalmışlık hissini, endişeyi duygusal denge ve uyumluluk haline dönüştürmeniz ve bu halinizi korumanız için sizlere yardımcı olur ve eğitir.

Enerjinizi yenileyin.

Duygularınızı dengeleyin.

Zihininizi sakinleştirin

Inner Balance’ın Arkasındaki Bilim

 

Inner Balance teknolojisi, duygusal durumlarımızın sinir sistemimizi nasıl etkilediğini gösteren Kalp Atış Hızı Değişkenliği (HRV) ile ölçülen kalp ritmimizi analiz eder ve görüntüler. HRV, kalp ve beyin arasındaki iletişim kalitesine benzersiz bir bakış açısı sunar ve bu da nasıl hissettiğimizi ve hareket ettiğimizi doğrudan etkiler.

Inner Balance teknolojisi, HRV uyumluluğu (coherence) adı verilen yüksek duygusal bir durum haline geçebilmemiz için bizleri eğitir. Dünya çapında sağlık profesyonelleri tarafından önerilen HRV uyumluluğu eğitimi, birçok sağlık ve performans avantajı sağlamaktadır. Günde sadece birkaç dakika çabuk uyumluluk uygulamasını yapmanın (Quick Coherence), bunalım, yorgunluk, bitkinlik, uyku bozukluğu, kaygı ve tükenmişlik gibi hislerin yarattığı stresin olumsuz etkilerini azalttığı ve önlediği gözlemlenmiştir.

HeartMath, 25 yılı aşkın bir süredir HRV araştırma ve eğitiminde bir öncüdür. HeartMath teknolojileri ve metodolojileri üzerine 300’den fazla bağımsız hakemli çalışma yayınlanmıştır.

Odaklanmada Artış

Daha Yüksek Enerji

Daha Pozitif Bir Dış Görünüş

Daha Sakinlik Bir Yaşam

Kaygı Hissinde Azalma

Daha İyi Uyku Kalitesi

Inner Balance Bluetooth

Inner Balance Bluetooth Sensor (iPhone/iPad – Android)

1.400,00

Teknik Özellikler

BLUETOOTH UYUMLULUĞU

Bluetooth 4.0 veya üstü sürüm gerektirir.

ANDROİD
Bu ürün Android v5 ve daha yenisi ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

IOS
Bu ürün Apple iOS v9 ve daha yenisinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

PAKETLEME

Kutu Boyutu:

139,7 x 177,8 x 38 mm

Ağırlık: 144,6 g 

 

SENSÖR AĞIRLIĞI

Ağırlık 25 g

SENSÖR ÖZELLİKLERİ
Kulak Klipsi Boyutu:
41,3 x 19 x 15,9 mm

Kablo uzunluğu
35,6 cm

Kapsül Boyutu
5,15 x 3,81 mm

Inner Balance Uygulamasını İndirin

Ben, personelim ve ailem Inner Balance’ı kullanıyoruz. Birçok insan istedikleri duygusal durumları nasıl yaratacağını bilmiyor. Inner Balance sensörü ve uygulamaları bunu kolayca ve zahmetsizce başarmamız için ideal bir araçtır.

Jack Canfield, Chicken Soup for the Soul'un yaratıcısı, The Success Principles ™ yazarı

Gördüğüm birçok hasta yıllardır meditasyon yapıyor, ancak yine de anormal sinir sistemi ve adrenal fonksiyona sahipler. Inner Balance teknolojisini Uyumluluk (coherence) teknikleriyle birleştirildikten sonra meditasyon kaliteleri arttı. Uyumluluk çalışması meditasyonu kolaylaştırır. Kalp ritmi geri bildirimi insanların daha verimli olmasına yardımcı olur. Kalp ritimlerimi izlemediğimde kendimi uyum durumundan uzaklaşmış buluyorum!

Wendy Warner,Doktor, Amerikan Bütünleştirici Holistik Tıp Kurulu